BIOAGROS Органска сува брусница засладена со органски сок од јаболко, 150 г

Bio Agros Organic Dried Cranberries 150 g organska susena brusnica
BIOAGROS Органска сува брусница засладена со органски сок од јаболко, 150 г
269,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037673C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ.

Брусницата расте главно во Северна Америка и Северна Европа. Природно содржи витамини Ц и Д, калиум и железо, а има малку калории.

Нето-тежина: 150 г

Содржина

Состојки: сува брусница*, сок од јаболко*.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се