BIOAGROS Органски амарант, 500 г

BIOAGROS Органски амарант, 500 г
245,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034054C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ

Амарантот е грмушка со име од грчко потекло. Зрната на овој производ изобилуваат со протеини кои содржат лизин и метионин.

Нето-тежина: 500 г

Содржина

Состојки: 100% органски амарант.

Содржи калциум, калиум, фосфор и витамини А и Ц. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се