BIOAGROS Органски чоколадни снегулки, 250 г

BIOAGROS Органски чоколадни снегулки, 250 г
202,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032082C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски чокофлејкс (чоколадни снегулки)
  • Житарки со чоколадо за почеток на денот

Нето-тежина: 250 г

Содржина

Состојки: брашно од пченка, брашно од пченица тип 0, чоколадо во прав, шеќер од пченка, гликозен сируп, природни бои.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се