BIOAGROS Органски интегрален ориз басмати, 500 г

BIOAGROS Органски интегрален ориз басмати, 500 г
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038797C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ

Овој ориз со индиско потекло има карактеристичен вкус, а при подготовката бара минимална обработка, со што се задржуваат нутритивните вредности.

Нето-тежина: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се