BIOAGROS Органски ориз каролина, 500 г

BIOAGROS Органски ориз каролина, 500 г
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032085C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Погоден за подготвување пилав, миланезе сос, сарма со лозов лист

Нето-тежина: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се