BIOAGROS Органски семки од бор, 50 г

BIOAGROS Органски семки од бор, 50 г
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037668C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Без додадени шеќери
  • Извор на влакна
  • Мало количество сол

Семките од бор на изглед се со слична форма, но подолги од зрната на ориз, а служат за арома, декорација на слатки и солени јадења, за постигнување на појак вкус и за приготвување на песто сос.

Нето-тежина: 50 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се