BIOAGROS Органски семки од сончоглед, 250 г

BIOAGROS Органски семки од сончоглед, 250 г
95,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044698C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски семки од сончоглед
  • Органски сертифициран производ
  • Без додадена сол
  • Големо количество протеини

Сушеното семе од сончоглед е навистина вкусно и хранливо. Богато со протеини, влакна и масни киселини. Може да се додаде во мусли, салата, леб или да се консумира како ужина.

Нето-тежина: 250 г

Содржина

Состојки: органски семки од сончоглед. Може да содржи јаткасти плодови, глутен, соја и сусам.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се