BIOAGROS Органски семки од тиква, 250 г

bioagros-organic-pumpkin-seed semki od tikva
BIOAGROS Органски семки од тиква, 250 г
262,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044700C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Висока содржина на растителни влакна
  • Висока содржина на протеини

Нето-тежина: 200 г

Содржина

Состојки: лупени семки од тиква*.

*од органско производство.

Без глутен. Може да содржи траги од јаткасти плодови и сусам. 

Пакувано во заштитена атмосферa.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се