BIOAGROS Органски сливи без семка, 200 г

BIOAGROS Органски сливи без семка, 200 г
309,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035150C
favorite_border

Опис на производот

  •  Органски црни сливи без семка
  •  Органски сертифициран производ
  •  Мало количество масти
  •  Не содржи заситени масти
  •  Мало количество сол

Нето-тежина: 200 г

Содржина

Сушеното овошје е категорија на храна која се употребувала уште од античко време, бидејќи му ги обезбедува на организмот потребните хранливи состојки.

Може да содржи мали парчиња, остатоци од семка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се