BIOAGROS Органски сусам, 350 г

BIOAGROS Органски сусам, 350 г
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034064C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сусам
  • Органски сертифициран производ

Нето-тежина: 350 г

Содржина

Може да се употребува за декорирање на леб, слатки или салати.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се