BIOAGROS Органско бело суво грозје султана 200 г

BIOAGROS Органско бело суво грозје султана 200 г
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034056C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ

Сушењето на грозјето е инвентивна постапка која овозможува задржување на карактеристиките на грозјето и негово користење не само во летната сезона. Сувото грозје природно содржи железо, калиум и растителни влакна.

Нето-тежина: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се