BIOAGROS Органско брашно од овес, 500 г

BIOAGROS Органско брашно од овес, 500 г
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032079C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Извор на протеини

Нето-тежина: 500 г

Содржина

Состојки: брашно од овес. 

Од органско производство.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се