BIOAGROS Органско интегрално ржано брашно, 1 кг

BIOAGROS Органско интегрално ржано брашно, 1 кг
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037672C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Органско интегрално `ржано брашно

  • Органски сертифициран производ

Нето-тежина: 1000 г

Содржина

`Ржаното брашно се добива од интегрален `рж, хранливо е и погодно за црн леб и интегрална паста.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се