BIOAGROS Органско какао во зрно, 150 г

BIOAGROS Органско какао во зрно, 150 г
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034052C
favorite_border

Опис на производот

  • Органско какао во зрно
  • Органски сертифициран производ
  • Висока содржина на железо и магнезиум

Нето-тежина: 150 гр

Содржина

Состојки: 100% какао во зрно (Theobroma cacao)

Од органско потекло.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се