BIOAGROS Органско ленено семе, 500 г

BIOAGROS Органско ленено семе, 500 г
223,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034463C
favorite_border

Опис на производот

 Органско кафено ленено семе

  • Органски сертифициран производ

Може да го додадете во Вашиот утрински појадок со мусли, во домашен сос и во многу јадења. Богато е со линоленска киселина од групата на омега-3 масни киселини.

Нето-тежина: 500 гр

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се