BIOAGROS Сода бикарбона без алуминиум и глутен, 500 г

BIOAGROS Сода бикарбона без алуминиум и глутен, 500 г
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045467C
favorite_border

Опис на производот

  • 100% без алуминиум
  • 100% без глутен

Погодна за кулинарска употреба. Исто така може да се употребува за хигиена на заби и за друга лична нега.

Нето-тежина: 500 г

Содржина

Состојки: сода бикарбона (NaHCO3).

Употреба: наутро и навечер, растворете по една мала лажичка сода бикарбона во чаша со ладна вода и испијте ја.

Да се чува на ладно и темно место, заштитено од директна сончева светлина.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се