BIOAGROS Sonnentor Органски цејлонски цимет во стапчиња, 18 г

BIOAGROS Sonnentor Органски цејлонски цимет во стапчиња, 18 г
198,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
036805C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски цејлонски цимет во стапчиња
  • Органски сертифициран производ

Нето-тежина: 18 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се