BIODERMA Atoderm Балсам за усни, 4 г

BIODERMA Atoderm Балсам за усни, 4 г
411,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052880C
favorite_border

Опис на производот

  • Балсам за нега на испукани и многу суви усни
  • Хидрира и смирува
  • Ги прави усните меки и нежни
  • Со мирис на малина

Нето-тежина: 4 г

Содржина

Состав: минерално масло (парафинум ликвидум), парафин, микрокристалине восок (цера микрокристалина), синтетски восок, ши путер, лаурил пца, пчелин восок (цера алба), токоферил, лецитин, арахидил пропионат, токоферил ацетат, ретинил палмитат, етил линолеат, бхт, етил олеат, екстракт од златно кафеава алга (laminaria ochroleuca), октилдодеканол, каприлик/каприк триглицерид, мирис (парфем).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се