BIODERMA Atoderm Крема за раце, 50 мл

bioderma Atoderm Ultra-Nourishign Cream Hands & Nails 50ml mains & ongles krem race suva koza
BIODERMA Atoderm Крема за раце, 50 мл
417,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054164C
favorite_border

Опис на производот

Хранлив крем за раце кој ги храни, навлажнува и омекнува сувите до многу суви раце. Обезбедува чувство на удобност на кожата на рацете кое во текот на целиот ден ги зајакнува ноктите, брзо се апсорбира и не остава масни траги.

  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се