BIODERMA Atoderm Нежен гел за туширање, 1000 мл

BIODERMA Atoderm Нежен гел за туширање, 1000 мл
1.060,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040117C
favorite_border

Опис на производот

Atoderm Gel Douche - Нежен гел за туширање

  • Без сапун
  • Наменето за возрасни, деца, новороденчиња

Благодарение на своите хидрирачки активни состојки, Atoderm нежниот гел ја прави кожата мека и заштитена, а смирувачките состојки го намалуваат чувството на затегнатост на кожата.

Пакување: 1 л

Содржина

Употреба: Еднаш до два пати на ден, секојдневно. На мокра кожа, нежно се трие со гелот и потоа темелно се плакне.

Не се препорачува кај предвремено родени деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се