BIODERMA Nodé Шампон без детергент, 200 мл

BIODERMA Nodé Шампон без детергент, 200 мл
785,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
025030C
favorite_border

Опис на производот

Nodé Fluide - Шампон без детергент за секојдневна употреба

  • Нежно ги чисти сите типови на кожа и коса, дури и најчувствителните
  • Косата е сјајна
  • Го контролира физиолошкиот баланс на темето
  • Се препорачува после третмани за бразилско исправување на косата
  • За целото семејство
  • Парфимирано

Пакување: 200 мл

Содржина

Употреба: Наутро и/или навечер, секојдневно. Се нанесува на влажна коса и нежно се масира кожата на главата. Добро се плакне и се повторува постапката.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се