BIODERMA Sebium Интензивна прочистувачка нега за акни и митесери, 30 мл

BIODERMA Sebium Интензивна прочистувачка нега за акни и митесери, 30 мл
1.053,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
025027C
favorite_border

Опис на производот

Sébium Global - Интензивна прочистувачка нега за акни и митесери

Придонесува за отстранување на акните и комедоните. Се постигнува чист изглед на лицето и се спречува создавање на лузни од акни. Оригиналната патентирана комбинација на Bakuchiol и Fluidactiv™ го враќа квалитетот на себумот на физиолошко ниво и ефикасно спречува појава на акни и комедони.

Пакување: 30 мл

Содржина

Употреба: Нанесете на цело лице, наутро и/или навечер на претходно исчистено лице со Sébium Gel moussant или Sébium H2O.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се