BIODERMA Sebium Хидратантен крем, 40 мл

BIODERMA Sebium Хидратантен крем, 40 мл
786,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030362C
favorite_border

Опис на производот

Sébium Hydra - Хидратантна обновувачка нега

Хидратантен и смирувачки третман за кожа ослабнета, исушена и/или изиритирана од дерматолошки третмани. Комплементарна терапија при третман со орални ретиноиди. Соодветна подлога за шминка

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: Наутро и/или навечер на претходно исчистено лице со Sébium Gel moussant или Sébium H2O.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се