BIODERMA Sebium Крем за чувствителна кожа подложна кон акни, 30 мл

BIODERMA Sebium Крем за чувствителна кожа подложна кон акни, 30 мл
1.081,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044275C
favorite_border

Опис на производот

Sébium Sensitive - Смирува, хидрира и отстранува неправилности кај чувствителна кожа подложна кон акни

  • Ја смирува кожата која е под локална кератолитичка терапија
  • Ги отстранува лезиите со акни и црвенилото
  • Делува анти-инфламаторно и хидрира во тек на 12 часа
  • Без кератолитичко дејство
  • Соодветна подлога за шминка

Пакување: 30 мл

Содржина

Употреба: Нанесете еднаш или два пати на ден на претходно исчистено лице со Sébium Gel moussant или Sébium H2O.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се