BIODERMA Sensibio Гел за околу очи, 15 мл

BIODERMA Sensibio Гел за околу очи, 15 мл
749,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
025020C
favorite_border

Опис на производот

Sensibio Eye - Нега на деликатната кожа во подрачјето околу очите.

Ова лесна хидратантна нега овозможува деконгестија на деликатната регија околу очите, ја намалува потеченоста и ги измазнува фините линии со нејзините строго селектирани активни состојки. Кожата околу очите е веднаш смирена, хидрирана, заштитена и станува отпорна на надворешни влијанија благодарение на патентираниот комплекс Toléridine®.

  • Особено погодна за чувствителни очи
  • Без мирис
  • Без конзерванси
  • Хипоалергено

Пакување: 15 мл

Содржина

Употреба: Нанесете еднаш до два пати дневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се