BIOFAR Калиум и Магнезиум, 20 шумливи таблети

biofar potassium magnesium zegin kalium magnezium
BIOFAR Калиум и Магнезиум, 20 шумливи таблети
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Атрибути
Шифра
023196C
favorite_border

Опис на производот

Биорасположлива формула чии активни состојки допринесуваат за нормално функционирање на мускулите, баланс на електролитите и учествуваат во одржување на нормален крвен притисок.

Пакување: 20 шумливи таблети

Содржина

Biofar Калиум и Магнезиум е наменет за возрасни.

Начин на употреба: една таблета се раствора во чаша вода, пожелно е да се испие наутро по доручек.

Biofar шумливите таблети не содржат шеќер, аспартам и вештачки бои и имаат пријатен освежувачки овошен вкус.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се