BIOFAR Витамин Ц 1000 мг, 2 пакувања по 20 шумливи таблети + гратис чаша

BIOFAR Витамин Ц 1000 мг, 2 пакувања по 20 шумливи таблети + гратис чаша
306,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052643C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Богатата формула со пријатен вкус на цитрус е специјално дизајнирана за да го подигне енергетското ниво и да го зајакне и оптимизира имунитетот. 
Кога се преопрачува?

  • При состојби на зголемен напор и замор
  • При промена на годишни времиња 
  • За подобрување на имунитетот

Пакување: 2 х 20 шумливи таблети + гратис стаклена чаша

Содржина

Biofar Витамин Ц 1000 мг е наменет за возрасни.

Начин на употреба: се раствора 1 шумлива таблета во голема чаша вода и се пие во тек на оброк.

Biofar шумливите таблети не содржат шеќер, аспартам и вештачки бои и имаат пријатен освежувачки овошен вкус.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се