BIONIKA Микотрит 1% крем, 20 г

BIONIKA Микотрит 1% крем, 20 г
170,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
033650C
favorite_border

Опис на производот

Микотрит 1% крем се употребува за лекување на дерматомикози (габични инфекции на стапалата и кожата меѓу прстите на нозете-состјба атлетско стапало), габични инфекции на рацете, габичен осип што се појавува при употреба на пелени.

Пакување: 20 г.

Содржина

Начин на употреба: Микотрит 1% нанесете го во тенок слој и втријте го на заболеното место 2 до 3 пати дневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се