BIONIKA Микотрит 3 вагинален крем 2%, 20 г и 3 апликатори

BIONIKA Mikotrit 3 krem
BIONIKA Микотрит 3 вагинален крем 2%, 20 г и 3 апликатори
230,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
033659C
favorite_border

Опис на производот

Микотрит 3 вагинален крем 2% се употебува за лекување на инфекции на половите органи што ги предизвикуваат габи (најчесто Candida), трихомонас и суперинфекции со бактерии чувствителни на клотримазол.

Пакување: 20 г вагинален крем + 3 апликатори.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се