BIONIKA Микотрит 500 мг, 1 вагиналета

BIONIKA Микотрит 500 мг, 1 вагиналета
284,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038539C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Микотрит 1 вагиторија 500 мг се употребуваат за лекување на инфекции на половите органи (вагинитис) што ги предизвикуваат габи (најчесто Candida), трихомонас и суперинфекции со бактерии чувствителни на клотримазол.

Пакување: 1 вагиториja

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се