BIONOVA Органски грашок, 350 г

BIONOVA Органски грашок, 350 г
139,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030946C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ

Нето-тежина: 350 г

Содржина

Состојки: грашок*, вода, мед*, морска сол.

Производот е подготвен, само се загрева.

Да не се готви. Да се чува во фрижидер после отворање.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се