BONI Yup Хигиенски влошки дуо нормал, 20 парчиња

boni yup ultra thin norml 10/ ultra tenki higienski vloski
BONI Yup Хигиенски влошки дуо нормал, 20 парчиња
129,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
005453C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Boni Yup хигиенски влошки дуо нормал, ултра тенки со крилца.

Пакување: 20 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се