BONY Хигиенски влошки со мрежа, 10 парчиња

Bony Sanitary pad made of cotton wool with mesh, 10 pcs higienski vloski so mreza
BONY Хигиенски влошки со мрежа, 10 парчиња
67,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
005147C
favorite_border

Опис на производот

Хигиенските влошки со мрежа се еколошки производ. Изработени исклучиво од памук со супер впивање. Идеални се за осетлива кожа и за деновите на обилен менструален циклус. Прилагодени се и за родилките.

Пакување: 10 хигиенски влошки

Содржина

Состав: 100% памук

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се