THE BRIDGE Био напиток од бадем 3%, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од бадем 3%, 1000 мл
179,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040467C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски напиток од бадем
  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Без глутен
  • Со изворска вода
  • Природно не содржи лактоза
     

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, паста од италијански бадем (3%), брашно од семe од рогач*.

*од органско потекло. 

Може да содржи и други јаткасти плодови во траги. Да се чува на ладно и суво место. Добро протресете пред употреба.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се