THE BRIDGE Био напиток од интегрален ориз, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од интегрален ориз, 1000 мл
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046365C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски напиток од интегрален ориз
  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Без глутен
  • Со изворска вода
  • Без додадени шеќери
  • Содржи природно присутни шеќери

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, италијански интегрален ориз* (17%), масло од сончоглед*, масло од шафран*, морска сол.

*од органско производство.

Добро протресете пред употреба.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се