THE BRIDGE Био напиток од ориз 250 мл

THE BRIDGE Био напиток од ориз 250 мл
60,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040029C
favorite_border

Опис на производот

  •  Напиток од ориз
  •  Органски сертифициран производ
  •  Погодно за вегани
  •  Не содржи глутен
  •  Без додадени шеќери
  •  Содржи природно присутни шеќери

Нето-тежина: 250 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, ориз од италијанско потекло* (17%), сончогледово масло*, масло од шафран*, морска сол. Добро протресете пред употреба.

Да се чува на ладно и суво место.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се