THE BRIDGE Био напиток од ориз и кокос, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од ориз и кокос, 1000 мл
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031958C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски напиток од ориз и кокос
  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Не содржи глутен
  • Без додадени шеќери
  • Содржи природно присутни шеќери

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, ориз од италијанско потекло* (17%), пире од кокос*, морска сол.

*од органско потекло

Добро протресете пред употреба.

Да се чува на ладно и суво место.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се