THE BRIDGE Био напиток од ориз и лешници, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од ориз и лешници, 1000 мл
179,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030153C
favorite_border

Опис на производот

  • Напиток од ориз и лешници
  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Не содржи глутен
  • Со изворска вода
  • Идеален за појадок, како ужина и за употреба во колачи и десерти

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состав: вода, ориз од италијанско потекло* (17%), крем од лешници* (3%), концентриран сок од јаболко*, масло од сончоглед и шафран*, морска сол.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се