THE BRIDGE Био напиток од овес - Бариста, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од овес - Бариста, 1000 мл
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046366C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски напиток од овес
  • Органски сертифициран производ
  • Без додадени шеќери
  • Содржи природно присутни шеќери
  • 100% пенасто – идеално за подготовка на совршена пена
  • За сите љубители на кафе лате

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, овес* (14%), масло од сончоглед*, масло од шафран*, морски алги (Lithothamnium calcareum), морска сол.

*од органско производство.

Може да содржи траги од соја.
Да се чува на ладно и суво место.
Добро протресете пред употреба.
По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се