CANABIGAL Крема за раце со 50 мг CBD, 50 мл

CANABIGAL Крема за раце со 50 мг CBD, 50 мл
364,00 ден.
291,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052168C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Наменета е за исклучително сува, иритирана и испукана кожа на рацете и овозможува брз и долготраен заштитен ефект
  • Лесно се впива во кожата, ја прави мека и мазна и и дава чувство на интензивна хидрираност и свежина
  • Не остава масни траги или чувство на лепливост
  • CBD поседува антиоксидативни својства, ги неутрализира слободните радикали и на тој начин ја зголемува отпорноста на кожата, го намалува губењето на влажноста

Пакување: 50мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се