CANABIGAL Маст за усни со 50 мг CBD, 5 мл

CANABIGAL Маст за усни со 50 мг CBD, 5 мл
311,00 ден.
265,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052172C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменета за нега на суви и испукани усни, како резултат на студено време, сув воздух, изложеност на сонце и други штетни надворешни влијанија
  • Благодарение на активните состојки, обезбедува хидратација, заштита и нега на чувствителната кожа на усните
  • Претставува комбинација од CBD, екстракт од прополис, кокосово масло, рицинусово масло, бадемово масло и витамин Е

Пакување: 5 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се