CANABIGAL Медицински гуми за џвакање со 100 мг CBD, 10 парчиња

CANABIGAL Медицински гуми за џвакање со 100 мг CBD, 10 парчиња
639,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052164C
favorite_border

Опис на производот

  • Позитивни ефекти при употреба на CBD се манифестираат при состојби на стрес, анксиозност, нервоза, депресија, мускулни спазми
  • Се користи против гадење и повраќање, посебно за време на хемо или зрачна терапија кај малигните заболувања
  • Ублажува состојби на болка од различно потекло, заради неговото противвоспалително дејство
  • Без THC 
  • Без шеќер

Пакување: 10 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се