CANABIGAL Шампон за коса со CBD, еукалиптус и чајно дрво, 200 мл

CANABIGAL Шампон за коса со CBD, еукалиптус и чајно дрво, 200 мл
1.034,00 ден.
879,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053070C
favorite_border

Опис на производот

  • Го смирува надразнетиот скалп помага при отстранување на перутот
  • Jа негува оштетената коса
  • Наменет за нега на сите типови коса
  • Го јакне коренот и на косата и дава сјај, волумен и виталност
  • Со масажа на скалпот со шампонот се подобрува циркулацијата на крвта во кожата а со тоа се подобрува и исхраната на коренот на косата, што поволно влијае на природниот раст на косата и се спречува нејзино прекумерно опаѓање

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав: 200 мл шампон содржи 200 мг прочистен CBD (Cannabidiol екстрахиран од растението коноп).

Употреба: се нанесува на влажна коса и на кожата на главата со нежно масирање. Се остава да стои околу 3 минути, а потоа се плакне со вода.

Избегнувајте контакт со очите и устата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се