CANABIGAL Спреј масло со 15% CBD, 10 мл

CANABIGAL Спреј масло со 15% CBD, 10 мл
1.475,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
047526C
favorite_border

Опис на производот

Позитивни ефекти при употреба на CANABIGAL® 10% CBD маслото од коноп се манифестираат и при:

  • Состојби на стрес, анксиозност, нервоза, депресија, мускулни спазми
  • Се користи против гадење и повраќање, посебно за време на хемо или зрачна терапија кај малигните заболувања, помага во одржување на балансот на цревната флора
  • Ублажува состојби на болка од различно потекло, заради неговото противвоспалително дејство

Пакување: 10 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се