CANBEBE Гаќички за бебиња бр. 6 (16+ кг) 20 парчиња

CANBEBE Гаќички за бебиња бр. 6 (16+ кг) 20 парчиња
242,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051614C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Со Canbebe, можете да бидете без грижи!

  • Чувари на нежната бебешка кожа 
  • Удобни 
  • Еластични 
  • Заштита од иритација 
  • Дозволуваат слобода на движење 

Пакување: 20 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се