CANBEBE Newborn Пелени за бебиња бр.1 (2-5 кг) 62 пелени

CANBEBE Newborn Пелени за бебиња бр.1 (2-5 кг) 62 пелени
415,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047539C
favorite_border

Опис на производот

Canbebe беби пелени - паметен избор на искусните мајки.

Новиот патентиран триканален систем за брза апсорпција во пелените на Canbebe, овозможува долготрајна сувост со блокирање на течностите во внатрешноста на пелената.

Екстра сигурност внесуваат предните и задните дополнителни бариери против протекување.

Со Canbebe, можете да бидете без грижи!

  • Чувари на нежната бебешка кожа 
  • Удобни 
  • Еластични 
  • Заштита од иритација 
  • Дозволуваат слобода на движење 

Пакување: 62 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се