CANBEBE Пелени за бебиња бр. 3 (4-9 кг) 45 пелени

canbebe 3, 4-9kg, 45pcs , peleni za bebinja
CANBEBE Пелени за бебиња бр. 3 (4-9 кг) 45 пелени
415,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002036C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Canbebe беби пелени - паметен избор на искусните мајки.

Новиот патентиран триканален систем за брза апсорпција во пелените на Canbebe, овозможува долготрајна сувост со блокирање на течностите во внатрешноста на пелената.

Екстра сигурност внесуваат предните и задните дополнителни бариери против протекување.

Со Canbebe, можете да бидете без грижи!

  • Чувари на нежната бебешка кожа 
  • Удобни 
  • Еластични 
  • Заштита од иритација 
  • Дозволуваат слобода на движење 

Пакување: 45 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се