CANBEBE Подлоги за бебиња 60x60, 8-10 пелени

CANBEBE Подлоги за бебиња 60x60, 8-10 пелени
144,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039922C
favorite_border

Опис на производот

Подлогите за повивање Canbebe, овозможуваат промената на пелените да се одвива во хигиенски услови.
Истовремено ги заштитуваат површините на кои се повива бебето,  или на кои престојува подолго време, заради поудобна и побезбедна игра, како и заради заштита на бебешката количка.

Пакување: 8-10 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се