CANPED Гаќи за возрасни (L) 8 парчиња

CANPED Гаќи за возрасни (L) 8 парчиња
218,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046402C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Large (110 цм – 150 цм големина)

Гаќи за возрасни, со лесен начин за управување со присилна елиминација. Направени се во стил на долна облека што се носи лесно, за да се поттикне независноста. Тие обезбедуваат безбедност и заштита од сериозно губење на контролата на мочниот меур.

Направени се со високо-апсорбирачко повеќеслојно јадро со манжетни против истекување на страната. Овие манжетни осигуруваат облеката да остане без дамки. Направено со материјал за дишење од страните, ја одржува изложената кожа безбедна. Има индикатор за влажност однадвор.

Пакување: 8 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се