CANPED Влошки за инконтиненција, за жени (М), 10 парчиња

Canped Incontinence Pads For Women Mesane Pedi, Bladder Pad, M, 10 pcs vloski za inkontinencija
CANPED Влошки за инконтиненција, за жени (М), 10 парчиња
110,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055182C
favorite_border

Опис на производот

Влошките се дизајнирани да гарантираат дека проблемот со инконтиненција не ги ограничува жените во слободното уживање во нивниот социјален живот.

  • Широки лепливи ленти за цврсто фиксирање на долната облека за да се избегне лизгање, што го олеснува животот
  • Рабови со анатомска форма за превенција од протекување
  • Моќно апсорбирачко јадро, лесно ја апсорбира урината и ја претвора во гел за да се избегне формирање на бактерии и непријатни мириси
  • Не сорджат латекс
  • Анатомски облик

Пакување: 10 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се